Akademia Komercjalizacji®

Akademia Komercjalizacji® to program szkoleniowo-warsztatowy, który przekazuje kompleksową wiedzę, narzędzia i umiejętności z obszaru komercjalizacji nowych technologii firmom, instytucjom i klientom indywidualnym.

Najbliższe szkolenie w ramach Akademii Komercjalizacji® odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. i będzie poświęcone pozyskaniu finansowania grantowego i inwestycyjnego na rozwój innowacyjnych projektów.

   Finansowanie innowacji - 26.04.2018

   Miejsce: Warszawa, Centrum Kreatywności Targowa, ul. Targowa 56

   Trenerzy: Anna Lewandowska, Dorota Bienias

   Dokumenty do pobrania: szczegółowy program, formularz zgłoszeniowy

 

O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o niezwłoczne przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń to 25 kwietnia 2018 r. Przy zgłoszeniach do 20 kwietnia 2018 r. obowiązuje cena promocyjna.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach prosimy o kontakt mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefoniczny (+48 606 245 499).