Akademia Komercjalizacji®

Akademia Komercjalizacji® to program szkoleniowo-warsztatowy, który przekazuje kompleksową wiedzę, narzędzia i umiejętności z obszaru komercjalizacji nowych technologii firmom, instytucjom i klientom indywidualnym.

Najbliższe szkolenie w ramach Akademii Komercjalizacji® obejmuje 3 dni i odbędzie się w kwietniu 2018 r. Istnieje możliwość zgłoszenia się na 1, 2 lub 3 dni szkolenia.

   Dzień 1: Wycena WI/Projektów B+R/Nowych Technologi - 17.04.2018

   Dzień 2: Prezentowanie pomysłów przed inwestorem i relacje inwestorskie - 18.04.208

   Dzień 3: Finansowanie innowacji - 24.04.2018

   Miejsce: Warszawa, Centrum Kreatywności Targowa, ul. Targowa 56

   Trenerzy: Łukasz Czernicki, Dagmara Strzębicka, Anna Lewandowska, Dorota Bienias

   Dokumenty do pobrania: szczegółowy program, formularz zgłoszeniowy

 

O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o niezwłoczne przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń to 12 kwietnia 2018 r. Przy zgłoszeniach do 30 marca 2018 r. obowiązuje cena promocyjna.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach prosimy o kontakt mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefoniczny (+48 606 245 499).